KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Co nowego w branży HoReCa?

Co nowego w branży HoReCa?

KLASTER IT DLA BRANŻY HORECA – NOWOCZESNE SYSTEMY I ROZWIĄZANIA
 

 

W dniu 4 października br. w Hotelu Wellness & SPA „Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa odbędzie się bezpłatna konferencja dla branży HoReCa, której organizatorem jest Klaster IT – Wschodni Klaster Informatyczny.

Konferencja skupiać będzie przedstawicieli firm branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej z obszarów województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego.

Głównym powodem przemawiającym za organizacją takiego wydarzenia jest stale rozwijająca się branża, a co za tym idzie - jej potrzeby, jak również pojawiające się nowe rozwiązania informatyczne, które mogą pomóc w lepszym zarządzaniu oraz działalności firm sektora HoReCa.

Panele tematyczne, które wchodzą w skład programu konferencji podzielone zostały ze względu na różne obszary: od kwestii zarządzania, poprzez nowoczesne oprogramowanie usprawniające pracę, czy też rozwiązania związane z aspektami bezpieczeństwa.
 

Prelegenci

Maciej Łobos - architekt, Prezes Zarządu MWM ARCHITEKCI, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Pracował na stanowisku Asystenta Projektanta w Prywatnym Biurze Projektów KALITA (lata 1996-1999) oraz Autorskim Biurze Architektury (lata 1999-2000). Współorganizator: Podkarpackiego Forum Nieruchomości oraz Festiwalu Przestrzeni Miejskiej. Do jego najważniejszych projektów można zaliczyć: Konopnickiej Buisness Park w Rzeszowie, Osiedle Mieszkaniowe Wisłok, jak również Rozbudowę Zabytkowej Synagogi w Przemyślu.

 

 

Krzysztof Szumielewicz - współzałożyciel firmy informatycznej VIRTUAL (1991 rok), Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka (2006 rok) i Klaster IT (2008 rok). Od 1992 roku współtworzy rozwiązania informatyczne dla branży HoReCa i obiektów rekreacyjnych. Od 1999 roku kieruje rozwiązaniami opartymi o serwery SQL i środowiska Linux oraz MS-Windows. W 2007 roku rozpoczął wraz ze swoim zespołem tworzyć projekty skierowane do internetu, tabletów i smartfonów.

 

 

Piotr Zając - Praktyk marketingu internetowego, szkoleniowiec, autor publikacji na temat e-marketingu i użyteczności. Pomaga skutecznie kreować wizerunek ludzi, firm, produktów i usług w Internecie. Od 1999 r. nabywa doświadczenie praktyczne - jako freelancer, specjalista ds. e-marketingu i eksportu, konsultant ds. e-biznesu, a także prowadząc własną firmę konsultingowo-doradczą w zakresie e-marketingu, projektowania i realizacji stron www. Od 2008 r. na stałe związany z Ideo Sp. z o.o. gdzie realizuje projekty doradczo-konsultingowe w zakresie użyteczności i projektowania serwisów i aplikacji internetowych.

 

  

Wojciech Szymański – kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach w Ideo Sp. z o.o, ekspert ds. e-marketingu. Z branżą internetową związany od 2000 r. Posiada bogate doświadczenie związane z e-marketingiem ze szczególnym uwzględnieniem promocji w wyszukiwarkach internetowych. Prowadził działania promocyjne dla ponad 200 firm i instytucji. Propaguje szeroko rozumiane zagadnienia findability. Autor audytów użyteczności oraz analiz biznesowych. Wykłada na Studiach Podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

 

Wojciech Oleniacz – specjalista ds.  projektowo-wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Główne zadania to: projektowanie kompleksowych rozwiązań zunifikowanej komunikacji (UC) dopasowanej pod indywidualne wymagania klienta.

Program konferencji "Co nowego w branży HoReCa?"

od 8:15 Serwis kawowy
8:30 - 9:00 Rejestracja uczestniików konferencji
9:00 - 9:15 Rozpoczęcie wydarzenia, powitanie uczestników
9:15 - 10:00 Hotele i restauracje - trendy w budownictwie
Maciej Łobos, MWM Architekci Sp. z o.o.
10:00 - 10:30 Co nowego? Oprogramowanie i sprzęt komputerowy
Krzysztof Szumielewicz, VIRTUAL s. c.
10:30 - 10:45 Serwis kawowy
10:45 - 11:00 Co nowego? Monitoring i kontrola dostępu
Krzysztof Skuneczny, Guardar Sp. z o.o.
11:00 - 11:15

Co nowego? Obsługa i zabezpieczenie gotówki

Arkadiusz Płanica, Abc-Service

11:15 - 11:45 Co nowego? Systemy telekomunikacyjne
Wojciech Oleniacz - Product Manager, VEGACOM Sp. j.
11:45 - 12:45 Lunch
12:45 - 13:15 Co nowego? Marketing i zarządzanie
Budowa wizerunku hotelu - od koncepcji do wdrożenia.
Waldemar Kidacki - Dyrektor zarządzający, Agencja kreatywna 4n.pl
13:15 - 13:45 Zarządzanie reputacją hotelu w Internecie
Wojciech Szymański – Kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach, Ideo Sp. z o.o.
Piotr Zając – Kierownik projektów, Specjalista ds. użyteczności serwisów www, Ideo Sp. z o.o.
13:45 - 14:15 Aplikacje mobilne w grupie HoReCa: moda czy konieczność?
Agnieszka Trojnar - New Business Manager, Aberit agencja interaktywna
14:15 - 14:30 Podsumowanie, zakończenie konferencji

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.


Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 24 września br. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub odesłanie poniższej karty zgłoszeniowej.

Pliki do pobrania

Karta zgłoszeniowa w pliku PDF.

Karta zgłoszeniowa w pliku DOC.

Patroni medialni konferencji

 

 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013